EMS AD dodelio stipendije studentima
U prostorijama Akcionarskog društva Elektromreža Srbije danas su potpisani ugovori o stipendiranju deset studenata treće i četvrte godine elektorenergetike, sa više univerziteta u Republici Srbiji. Ugovore je u ime Elektromreže Srbije potpisala generalna direktorka Jelena Matejić, koja je tom prilikom poručila: – Danas smo po osmi put dodelili stipendije talentovanim mladim…









